O firmie RYMUT

Od momentu powstania w 1996 roku firma Rymut jest wierna zasadzie, że chrupki, które produkuje, powinny być nie tylko smaczne, ale i przygotowane ze starannie dobranych składników. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że głównym odbiorcą naszych wyrobów są dzieci, które potrzebują wysokiej jakości produktów, aby mogły rosnąć silne i szczęśliwe. 

Pierwszymi artykułami spożywczymi, które wprowadziliśmy na rynek, były chrupki kukurydziane o smaku naturalnym. Stopniowo, poznając gusta naszych Klientów, rozpoczęliśmy produkcję chrupek smakowych. Zaczęliśmy od pikantnych i serowych, obecnie nasz asortyment obejmuje kilkanaście smaków, z którymi możecie się Państwo zapoznać w dziale produkty.

Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem na rynek kolejnych produktów, które mamy nadzieję przypadną Państwu do gustu. To, co nas wyróżnia, to wysoka jakość naszych wyrobów, która znalazła potwierdzenie w rosnącej sprzedaży na terenie całego kraju, jak również w eksporcie na Słowację, do Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii i do USA. Jeśli chcesz, aby nasz chrupki znalazły się także w Twoim sklepie - skontaktuj się z nami. 

Chcesz kupić nasze produkty, lub masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas

Dlaczego RYMUT?

Smak

Nasze produkty tworzymy w oparciu o własne i sprawdzone receptury.

Bezpieczeństwo

Na każdym etapie produkcji przestrzegamy zasad systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP

Certyfikaty

Dokładamy wszelkich starań, aby w ręce naszych Klientów trafiały produkty tworzone z najwyższą starannościąo jakość. 

Cena

Długoletnia współpraca ze sprawdzonymi dostawcami surowców pozwala nam zachować jak najniższą cenę przy najwyższej jakości.